04 Nisan 2013

Vodafone Sattığı Telefonla İlgilenmiyor!

Telefonum kapanma şikayeti nedeniyle toplam 5 defa servise gitti 2 sefer parça değişti. 20 iş günü doldu.Kanunda yazdığı üzere 20 iş günü dolmuş cihazlar için değişim veya ücret iadesi yapılmak zorunda.

İthalatçı Bright star' a telefon ile erişmek imkansız. Tele service zaten efsane bir yer. HTC deseniz hiç bir şey yapamıyor. Adamlara 20 iş günü doldu diyorum Tüketici haklarına gidin o zaman diyorlar.

Neden 6 ay da onun için bekleyeyim?Neden müşteriyi memnun edip tekrar HTC almaya teşvik etmek yerine soğutuyorlar. NEDEN cihazımın ücret iadesi yapılmıyor?
Vodafone bizi ilgilendirmez yetkili servisler ile görüşün biz sattık siz uğraşın diyor resmen.

Deniz 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak [onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi] satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz [Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi] ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu Teleservice tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Tarafınızdan teknik servis sürecinin tekrar başlatılması halinde talebiniz değerlendirilmek üzere iletilecektir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön