18 Mart 2013

Vodafone Sattığı Cihazın Garantisi Yok!

3582250474***** imei numaralı telefonum tarafınıza 2 kere garanti belgesi ile gönderildiği halde garantisinin olmadığı iddia edilerek geri gönderilmiştir bu aşamada tarafım 3 ay telefonsuz kalmış bulunmaktadır. garanti süresi bitmediği halde; neden iki kere aynı nedenle telefonum geri gönderilmiştir, garanti belgesi ekli olduğu halde telefonumu teslim alan görevliler hangi haklı sebeple benimle iletişim kurmadan yada mantıklı bir sebep gösteremeden geri göndermiştir. Teleservice isimli firmanın tamir ile ilgilendiğini kendilerinin konuyla alakası olmadıkları söyleyip kocaman vodafone olarak sattığınız cihazın arkasında duramadınız . . Hattımı kapatıp böyle bir firmaya para kazandırmayacağım.

Onur 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelendiğinde, söz konusu cihazın iki defa teknik servise gönderildiği bilgisi alınmıştır. 22.01.2013 tarihli ilk servis girişi sonrası yapılan aramada tarfınıza ulaşılamamış, 05.02.2013 tarihinde çıkışı gerçekleşmiş. Garanti belgesinde kaşe ve imza bulunmaması sebebiyle işlem yapılamadığı ve cihazın HTC sitesinde garanti süresinin dolduğu bilgisi belirtilmiştir. 16.02.2013 tarihli ikinci servis girişinde de faturanın gönderilmediği bilgisi mevcuttur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön