Vodafone Sattığı Cihazın Arkasında Durmuyor.

Yasemin A. |

Daha dün Vodafone'dan taahhütlü telefon aldım. İstediğim telefon yoktu başka bir telefon önerdiler sattılar ve ben o telefonu kullandım beğenmedim. Aldığım şubeye 10 saat sonra gittim ve ya telefonu değiştirin ya da iptal edin ama cihazı alın benden dedim cayma bedeli olarak ilk faturayı ödeyeyim dedim kabul etmediler. Lütfen bu telefona o parayı vermek istemiyorum şu anda bu mesajı yazarken bile kasıyor telefon.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  15:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 31 Temmuz
  16:52

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.