16 Nisan 2013

Vodafone Satış Temsilcisinden Haber Alamıyoruz!

533 numaralı hattın sahibi N. G. babamdır. 12. 04. 2013 tarihinde Turkcell hatlı telefon numarasını Vodafona taşıma işlemini satış temsilciniz olan H. S. vasıtası ile gerçekleştirmiştir. bir kaç gün evvel de 16. 04. 2013 saat 07. 00 tarihinde hattının Vodafone taşımacı mesajı gelmiştir. Fakat elinde kartı bulunmamaktadır.

Satış temsilciniz şuan üzerimde kart yok , bir kaç gün içerisinde getireceğim demiş. Ama kendisinden günlerdir haber alınmıyor. Çağrı merkezinde bu tür sorunlara yönelik tam bir donanımlı geri dönüş göremedik . Dün tüm gün bu olaya kanalize olmuş, işi gücü bırakmış hattın-kartın teslimi ile ilgili bilgiye ulaşılmak istenmiş ama hiç bir geri dönüş olmamış.

Şaduman 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 533358**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Şaduman17 Nisan 2013

    Çözim için dün gün içerisinde iki kere benimle görüşüldü evet.Ama şu saat oldu kartın temini için hiç bir girişim söz konusu değil.Hat açık kart yok.Satış temsilcisi sıkıntısı çekildiğini düşünmüyorum açıkçası.Peki o zaman bu yavaşlığın sebebi nedir?

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön