10 Eylül 2013

Vodafone Satış Temsilcisi Yanlış Bilgi Verdi!

08/09/2013 tarihinde Neomarin Vodafone bayisine gittim. Bana 12 ay taahhütle 2200 dk+1000 sms+internet faturalı paketine geçiş yapabileceğim söylendi. Ertesi gün gittiğimde ise bunun için Vodafone'dan mesaj gelmesi gerektiğini beni bu pakete sms ve internet paketi olmadan geçirebileceklerini söylediler.

Evime çok çok ters bir yerde olan bayiye bilgisiz bir satış temsilcisi yüzünden gittim. Hatta bana bunu söyleyen temsilci yanıma gelmedi bile. Bu kampanya mesajı kime geliyor neden geliyor bilmiyorum ama Vodafone'dan da temsilcisinden de soğudum. Başka operatöre geçiyorum.

Leyla 100 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Faturasız hatlar için belirtilen yönde paketimiz bulunmamakta olup, paket/Opsiyon ismini tarafımıza belirtmeniz durumunda detaylı bilgi aktarımı sağlayabileceğimizi iletmek isteriz. http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/ adresinden öğrenebileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Leyla 13 Eylül 2013

    hiçbir şekilde geri dönme çözüm üretme yok bu operatörde. mübarek sanki biz ona muhtacız !

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön