01 Eylül 2014

Vodafone Satış Politikası Çok Kötü!

15 gün kadar oluyor sizi şu tarifeye alalım 2 gb internet verelim dediler zaten 1-1.5 GB tüketiyorsunuz dediler. Tamam dedim. Pakette standart 1gb tanımlı yeni tarifeye ay başında geçeceksiniz, geçtiğinizde şu şu numaraya Hediye 1 GB mesajı atacaksınız 2GB ye yükselecek sınırsız olarak dedi sözleşme süresince. Bugün aradım o kampanya bitti denildi. Kayıtları inceleyip dönecekler bekliyorum. Vodafone'un bu satış stratejisi gerçekten çok can sıkıcı. Sözleşmem bittiği gün sonsuza dek yollarımızı ayıracağımızı peşinen belirteyim.

Erkan 1.321 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 04 Eylül 2014

    Tekrar arayabilirsiniz umuyorum..

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön