10 Eylül 2013

Vodafone Satın Almadığım Paketler Faturama Yansımış!

Vodafone'dan yaklaşık 40 gün önce bir mesaj geldi : Mobil TV aboneliğiniz yenilenmiştir diye bende şaşırdım ne zaman üye oldum da yenilendi bu paket? Neyse arıyorum müşteri hizmetlerini onlar özel numaralar verdiler arayayım diye. İptal için arıyorum onları sorgulatıyoruz yok üyeliğim mekik dokuyorum Vodafone ile özel şirketler arasında.

Vodafone biz iptal edemiyoruz diyor en sonunda tüm özel şirketlerden sonuç alamayınca bu sefer daha önce iptal edemiyoruz biz diyen Vodafone bu sefer birden bire iptal edebiliriz dedi. Artık yansımayacak değil mi diye sordum evet dediler bu ay yine faturama yansımış. Arıyorum Vodafone'u aynı film baştan sardı ne yapacağım iptal etmiyorlar.

Fırat 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlanan Standart paket internet üzerinden 04.07.2013 tarihinde tanımlanmış olup, bitiş tarihi 04.09.2013 olarak görüntülenmiştir. Tarafımızda sorun bulunmuyor. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön