26 Nisan 2013

Vodafone Sağlanamayan İnternet Servisinin Faturaya Yansıtılması!

Tarifemdeki 500mb internet haricinde,faturama ek 9,5TL karşılığında 500 mb ekstra internet kullanmaktaydım.Fakat sadece nisan ayında internet kotamın bittiğini belirten bir mesaj aldım.Çağrı merkezini aradığımda, bu aya mahsus servislerde bir karışıklık olduğu ve bu tarifeye sahip birçok müşteride aynı sorunun olduğu ve sorunun tamamen vodafone dan kaynaklı olduğu,derhal ilgilenileceği, mağduriyetimin karşılanacağı iletildi.

2 hafta boyunca defalarca sorunun devam ettiğini belirtmeme rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı ve internet kullanamadım.Ben de bu 9,5 liralık ücretin iadesini talep ettim.1 hafta sonra gelen cevap: İnternetiniz vardı siz kullanmamışsınız,herhangi bir iade yapılmayacak.

Kaan 72 Okunma

Cevaplar

  • Kaan26 Nisan 2013

    542 nolu müşteri hizmetleri defalarca aranmış, sorunun devam ettiği bildirilmiştir. Telefon kayıtları incelenirse, çağrı merkezi personelinin sorunun vodafone kaynaklı olduğunu bizzat belirttiği anlaşılacaktır.

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 533647****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön