04 Temmuz 2013

Vodafone Saat 23.59'dan Sonra Hat Taşırsan 354 TL Ödersin Diyor!

Vodafone'da bu numaramın hat sözleşmesi 15. 07. 2013 tarihinde sona ermektedir. Ben Vodafone'dan memnun kalmadım. Numaramı taşımak isteğimi 0542'den 2 sefer bildirdim tüketiciye külfet yüklüyorlar.

Saat 23. 59'dan sonra taşıma gerçekleşirse 354 TL cayma bedeli ödersin diyorlar. Tüketici 11 aydır faturasını ödemiş 15 temmuzda çıkacak fatura ödeyeceğim bir faturada saat 24.00'dan sonra 1 dakika geçse bile hiç konuşma olmasa da 1 aylık fatura çıkacağını müşteri yetkilisi söyledi.

Ben numaramı özgürce taşıyamayacak mıyım? Bana "faturasız hatta 1 ay daha kal 44 TL ödersin" diyorlar.

Gazi 51 Okunma

Cevaplar

 • Gazi23 Temmuz 2013

  Vodafone de müşteri vizyonu ve misyonu yok amacı müşteriden dayatma ile nasıl daha fazla para alırımda benim taahhütüm bittiği halde numaramı taşıyamadım bu haksız uygulamadır vodafone markasından nefret ediyorum.

 • Gazi12 Temmuz 2013

  Vodafone şikayetime son derece duyarsız ve üzeri kapalı bir cevap veriyor bu cevap şikayetimi kapsamıyor,faturasız hatta geç diyor bana 44 tl lik faturasız tarife dayatıyor bana tarife seçme hakkı vermiyor bu bir dayatmadır ticarette dayatma olmaz bu haksız hukuksuz bir uygulamadır,etik değildir

 • Gazi05 Temmuz 2013

  numaram saat 24 00 dan sonra taşınırsa da bu esnada telefondan hiç arama yapmayın bir fatura daha çıkacaktır diyorlar müş yetkilileri şikayet var da başka söylüyorlar telefonda başka ve 1 ay daha kalıver diyorlar nerede kaldı taşıma özgürlüğü,taşınmasın diye ellerinden gelen zorluğu ve caydırmak için ceza ödersin diyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Şikayetinize istinaden yapılan incelemede 544298****numaralı hattınız üzerinde kampanyanızın 15.07.2013 tarihinde saat sona ereceği görülmüş olup,bu tarihten önce iptal/şebekeler arası geçiş işlemi sağlandığında kampanya şartları gereği cayma bedeli yansıyacağı için kampanya süre bitiminden sonra işlem yapılması gerektiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön