14 Mayıs 2013

Vodafone Roaming Sorunu!

Müşteri Temsilcilerinizi, 11 Şubat 2013 tarihinden beri, 170 kez arayıp mağduriyetimi anlatmama rağmen bugün itibariyle ala çözülmemiştir, 10 Ocak 2013 tarihinde yazılı Yurtdışı aramayı ve Roaming aramaları açma mail talebimiz olmasına rağmen, işlem gerçekleşmemiş, sorun bize fatura olarak yansımıştır, (Konuşma, Faiz, Açma-Kapama ücretleri kesilmiştir),

Müşteri Temsilcileri ve Kurumsal satış temsilcileri, Konuya ilgisiz, yaklaşmıştır,suçlanmakla muhatap kaldık,İtirazım halen devam etmektedir. Konuyla ilgili, yetkililerden acil adil çözüm ve geri bildirim bekliyorum.

Zafer 373 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde 14.05.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön