27 Ağustos 2013

Vodafone Rızam Dışında Yapılan Aboneliklere Para Ödememi İstiyor!

Kullandığım iddia edilen 7070 servis müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almamı istiyor Vodafone müşteri temsilcisi arıyorum 7070'deki adam diyor ki; 27 tane oyun oyunların bazılarının ismini sayıyor ve ekliyor Samsung marka cep telefonuna indirmişsiniz.

Benim rızam dışında abone yapılıyorum o yetmiyor birde haberim olmadan oyun indiriliyor onuda geçtim ne kadar itiraz edersem edim kullanmadım, yapmadım, etmedim desem de adamlar ya ödeyeceksin yada ödeyeceksin diyor...

Emrah 40 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 12 Eylül 2013

    Benim tercihime bagliysa bu abonelik bana neden sorulmuyor anlamadim samsung marka cep telefonuna oyun indirmissiniz diyor musteri hizmetleri bu haksiz faturayi mahkemeye tasiyacagim biktim sizden.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön