29 Nisan 2013

Vodafone Resmi Yollarla İnsanları Yanıltıyor!

Vodafone yaptığı kampanyalarda 12 aylık sözleşme yapılıyor, 13 aylık fatura ödüyorsun. İtiraz ettiğin zaman sözleşme maddesini öne sürüyorlar. Böyle bir şey olamaz resmi yollarla insanlar yanıltılıyor. Zaten dikkate de almıyorlar. Sadece ilgileniyoruz şeklinde standart bir mesaj ekliyorlar şikayete.

Ahmet 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde İmzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz.Dahil olduğunuz kampanya kapsamında kampanyanın bitiş tarihinin taahhütnamede yer alması sebebiyle faturanıza müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön