Vodafone Resmen Yanıltıldım!

Ertan T. |

26.12.2014 tarihinde Sefaköy Armoni Park AVM'de bulunan abone merkezine gittim, eşimin adına olan vergi levhasıyla esnaf tarifesine geçmek istediğimi bildirdim fakat bana vergi levhasındaki isim farklı olduğundan geçiş olamayacağını sadece yeni hat alabileceğim bildirildi ve yeni hat aldım lakin 3 gün sonra müşteri hizmetlerinden H.. hanım beni aradı ve eşimin adını referans göstererek kendi hattımı esnaf tarifesine geçirebileceğimi söyledi ve işlemi yaptı. Yeni aldığım hattı kapattırmak istediğimde onu müşteri hizmetleri arayıp kapattırabileceğimi fakat hat açma bedeli olan 60 TL ödemem gerektiğini söyledi. Müşteri hizmetlerini aradım ve hat taahhütlü olduğu için iptal edilemez denildi.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan T.
  14 Ocak
  00:09

  13 gün oldu ne arayan var ne soran ilk faturayı kesmeyi düşünüyorsunuz sanırım

 • 01 Ocak
  11:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.