08 Mayıs 2014

Vodafone Resmen Dalga Geçti!

Mart ayında Vodafone Tempo'dan bir bayan arayarak kullandığım tarifemin 15 Mart'ta sona ereceğini uzatırsam 1500 dk. mesaj -konuşma ve 1,5 gb internet paketi hediyelerinin olduğunu söyledi bende onayladım daha sonra herhangi bir dönüş olmayınca aradığımda görüştüğüm agent bana hiç bir açıklama yapmadan hediyelerimi kullanamayacağımı söyledi.

Kayıtlar dinlendi,yetkililerle görüşüldü. Sonuç 0 05.05.2014 16:19'da müşteri hizmetlerinden beni tekrar aradılar ve sistemsel bir yanlışlık olduğunu hediyelerimi hattıma en kısa sürede yükleyeceklerini söylediler. Bende faks göndermekten vazgeçtim.Bugün yine arandım bu seferde görüştüğüm A. bey hediyelerimi kullanamayacağımı söyledi dalga mı geçiyorsunuz?

Serkan 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön