Vodafone Reklamı Rahatsız Edici!

Sertan K. |

Vodafone Freezone reklamlarında annesine yardım etmemek için (perde takmamak için) yalandan bir iş görüşmesi yapan genç tiplemesi dikkatimi çekti. Bu reklamda;
1) Anne figürü saf yerine konulmuş,
2) Anneye yardım etmek gibi kutsal sayılan çok önemli bir ahlaki figürümüz ayaklar altına alınmış,
3) Yalan söylemek gençler için normalleştirilmiş.

Uluslararası reklam kurallarından madde 2 yani toplumun ahlaki yapısına uygun olmadığından dolayı reklamın durdurulmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  19:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 11.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Ekim
  15:46

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.