Vodafone Reklam Yollamayı Kesmeyeceğini Söylüyor.

Kadir Y. |

Uzun süredir reklam mesajlarının kesilmesi için Vodafone'la irtibattayım. Müşteri temsilcisiyle yaptığım en son görüşmede "bizim yapabileceğimiz bir şey yok, reklam istemiyorsanız BTK'ya şikayet edebilirsiniz" dendi. Aşağıdaki kanunu hatırlatarak, reklamın kesilmesini istiyorum.

"5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu"nun 50. maddesinin 5. fıkrasında; "Abonenin önceden izni alınmadan elektronik posta, kısa mesaj gibi elektronik haberleşme vasıtalarının kullanılması suretiyle doğrudan pazarlama gibi maksatlarla istek dışı haberleşme yapılması
halinde, abone ve kullanıcılara gelen her bir mesajı bundan sonrası için almayı reddetme hakkı kolay bir yolla ve ücretsiz olarak sağlanır."

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Y.
  22 Temmuz
  07:53

  Vodafone tarafından bu mesajın okunarak, tarafıma bilgi verilmesini bekliyorum.

 • Kadir Y.
  18 Temmuz
  17:30

  Tarafıma dönüş yapılmamıştır. Sadece bir kere aranmıştır. Şahsi telefonumu her an cevaplamam mümkün değildir. Bu nedenle Vodafone'dan en azından ikinci kez aramasını beklerdim. Bu konu hakkında Vodafone'dan hala bir cevap bekliyorum.

 • 11 Temmuz
  16:58

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 04.07.2014 tarihinde mail adresinize gönderildiği tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Temmuz
  11:13

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.