Vodafone Reklam Mesajları Almak İstemiyorum!

Taner K. |

İlk kez bir GSM operatöründe bu kadar mutsuzum bunu bildirmek istedim öncelikle. Şikayetime gelince reklam mesajlarından gına geldi artık, vakti zamanında malum müşteri hizmetlerini arayıp hiçbir reklam mesajı istemiyorum şeklinde belirtmeme ve onay almama rağmen özellikle son zamanlarda çıldırtıyor reklam mesajları. Son çare olarak burayı gördüğümden dolayı buradan iletmek istedim. Kısacası şu reklam mesajları son bulsun artık ne olursunuz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner K.
  08 Ekim
  14:17

  Şu anda sistemde şikayete cevap verildiği görüldüğü için umursanmayacağını düşünüyorum fakat geri dönüşü mümkünse mail yoluyla yapabilir misiniz?

 • 03 Ekim
  15:27

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-03 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Eylül
  13:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.