29 Eylül 2014

Vodafone Reklam Mesajları Almak İstemiyorum!

İlk kez bir GSM operatöründe bu kadar mutsuzum bunu bildirmek istedim öncelikle. Şikayetime gelince reklam mesajlarından gına geldi artık, vakti zamanında malum müşteri hizmetlerini arayıp hiçbir reklam mesajı istemiyorum şeklinde belirtmeme ve onay almama rağmen özellikle son zamanlarda çıldırtıyor reklam mesajları. Son çare olarak burayı gördüğümden dolayı buradan iletmek istedim. Kısacası şu reklam mesajları son bulsun artık ne olursunuz.

Taner 302 Okunma

Cevaplar

  • Taner 08 Ekim 2014

    Şu anda sistemde şikayete cevap verildiği görüldüğü için umursanmayacağını düşünüyorum fakat geri dönüşü mümkünse mail yoluyla yapabilir misiniz?

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-03 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön