Vodafone Reklam Mesajı İstemiyorum!

Doğan A. |

Vodafone kullanmaktayım Karaman 'da yaşıyorum. Kullanmakta istemiyorum artık. Çünkü hiç gitmediğim marketlerden tanıtım mesajı geliyor. Bilgi gizliliği diye bir şey kalmamış. Ya merkez firmalara numaraları para karşılığı satıyor yada Karaman Vodafone Cep merkez satıyor. Çünkü eşimde vodafone kullanıyor. Onada aynı mesajlar geliyor. Firmalardan şikayetçi iken şimdide belediye başkan adayı adaylarından gelmeye başladı. Anlayacağınız yandık ki ne yandık.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan A.
  08 Ocak
  07:33

  Çözümsüz

 • 25 Kasım
  15:27

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 2013-11-25 tarihinde yapılan geri aramada detaylı bilgi verildiği görülmüştür.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Kasım
  23:05

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.