29 Mayıs 2014

Vodafone Rehber Hizmeti Ücreti Yansıttı.

Faturalı hattımı yaklaşık 4 ay önce "Maalesef " Vodafone firmasına taşıdım. Maalesef diyorum çünkü reklamlarda çizilen profilden çok uzak bir görüntüleri var. İzmir'de, şehrin göbeğinde Hatay' da yaşıyorum ve evim de henüz 3G icon' u göremedim.

2014 yılındayız Dünya devi diye kendilerini tabir eden Vodafone hattımda sürekli edge teknolojisi ile internete bağlanmaya çalışıyorum. Ayrıca faturamda 59,00 tl'lik sabit tutarı bu süre zarfında hiç yakalayamadım.Son olarak ta "Rehber Hizmeti" adı altında 11,90 tl ek bir ücret geldi.

Konu ile ilgili müşteri temsilcisine ulaşmak malumu üzere imkansız.46 dk. bekletilmeme karşın sabrım tükendi ve kapattım.

Serhat 787 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Serhat 01 Haziran 2014

    542'den ulaşmak mümkün degilki size,en son aradığımda 45 dakika beklediğiniz için tesekkür ederiz mesajı dinleyip dayanamayıp kapattım telefonu.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön