13 Kasım 2014

Vodafone Red'liyim Ama Firma Bana Güvenmiyor!

Aylık 75 TL üzerinde fatura ödüyorum. Hizmet ile alakalı bir problemim yok. Hatta, Red Classic Extra'nın bir üst tarifesine bile geçmeyi düşünüyorum; fakat güya "avantaj paketi" olan Red'te bir cep telefonu alabilmek için 12 ay beklemek de nedir? Zaten dünyanın paralarını ödüyorum velev ki hiçte aksatmadım, otomatik ödeme talimatıyla. Peki, neden 12 ay bekliyorum? Bu müşteriye güvensizliğin alelade değildir de nedir?

İPhone 6 Plus almak için on iki ay beklersem eğer, on iki ayın sonunda tası tarağı toplar T** geçerim. En azında Platin paket kullanıcısı isen sana güvendiklerini belli ediyorlar. Burada da "geri dönüş yapılacaktır" demeyin yapmıyorsunuz!

Galip 746 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön