11 Nisan 2014

Vodafone Red ve Cihaz Kampanyasına Geçemiyorum.

Yıllardır aktif olarak kullandığım Vodafone hattım babamın üzerine kayıtlıydı. Babam vefat ettikten sonra hatta cihaz kampanyası bulunduğundan cezasız devir işlemi gerçekleştiremedim. Cihaz kampanyası bittiğinde -Nisan 2014 itibarıyla- hattı üzerime almak için en yakın Vodafone bayisine gidip danıştım. Şubedeki bayan çok ilgiliydi ancak verdiği 2 kalem bilgi de yanlış çıktı;

- Hattı devralmak için gerekli evraklar eksik iletildi.

- Hattı devraldıktan sonra Red ve cihaz kampanyasından faydalanabilme hakkım yanlış aktarıldı.
Hattı yıllardır ben kullanıyor olsam da kendi üzerime aldığımda cihaz kampanyasından faydalanamayacağımı, biraz önce şubeye tekrar uğradığımda öğrendim.

İlkay 89 Okunma

Cevaplar

 • İlkay 14 Nisan 2014

  İnisiyatif alamayacakları bir problem olduğunu söylediler. Vefat durumunda alacaklarından feragat etmiyor olmaları firmanın ne kadar maddeci yaklaştığını gösteriyor.

 • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • İlkay 11 Nisan 2014

  Dönüş için teşekkürler. Yapılacak dönüşe ve sunulacak alternatiflere göre kapatacağım şikayetimi. İyi çalışmalar.

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön