20 Eylül 2013

Vodafone Red Tarifesinin Hizmetlerini Sağlayamıyor!

15 Eylül tarihinde Red tarifesine geçtim ve bu tarifeyle kontratlı telefon aldım ama rede özel hizmetlerden faydalanmak istediğimde redli değilsiniz uyarısını alıyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda 15 güne kadar sonuç alınacağı söylendi. Redin hizmetlerini sunmayı beceremiyorsanız neden redin reklamlarını yapıp insanlara bu tarifeyi satmaya çalışıyorsunuz?

Mehmet 129 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Red programına kaydınız gerçekleştirilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 25 Eylül 2013

  Sorun hala çözülmedi..

 • Mehmet 23 Eylül 2013

  Sorun hala çözülmedi.

 • Mehmet 21 Eylül 2013

  Hala Vodafone'un durumu düzeltmesini bekliyorum ama ne gezer..

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön