Vodafone Red Tarifesi!

Yalçın B. |

Vodafone Red tarifesini kullanıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, FaturaStop özelliğinin aktifleştirilmesini istedim. Tarifemde böyle bir özellik bulunmadığını, faturamın aşmaması için bir şey yapamayacaklarını söylediler! Ama Vodafone "Her şeyin bir kolayı var, Vodafone'da" demesini biliyor!

Red tarifeleri için sürekli ayrıcalıklı tarife demesini biliyor. Hani benim ayrıcalığım? 25 liralık tarifede bile bulunan özellik neden benim tarifemde yok? FaturaStop özelliği olmadığı zaman ya dakikalarımın/smslerimin ya tamamını kullanamayacağım, ya da aştığım için ekstra para ödeyeceğim. Sorgulamada da son 24 saatlik kullanım dahil "olmayabilirmiş. " Apaçık "dk'larınız biterse suç bizde değil" diyor

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  14:27

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, talep etmiş olduğunuz gibi tarife kapsamında verilen kullanım haklarının haricindeki veya sonrasındaki kullanımların limitlendirilmesine yönelik bir özellik Hesabını Bilen Tarifeler'de bulunmaktadır. 542361xxxx numaralı hattınız üzerinde kullanmış olduğunuz RED tarifelerinde ise dakikalarınızın %80 ve %100 lük kısmını kullandığınızda tarafınıza süre bildirim mesajlarının gönderildiğini belirtmek isteriz.

  Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi mevcuttur, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz.

  http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz .

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  13:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri