05 Ocak 2015

Vodafone Red Tarifelerindeki Fiyatlandırma Dengesizlikleri!

Red tarifesini kullanıyorum taahhüdüm var. Şu anda Red Ekstra tarifeniz benden az para (95 tl/75 tl) ödeyerek daha fazla dakika-sms-internet kullanabiliyor. Benim ödediğim para ya da tarife değişikliği gibi bir derdim yok. Fazla para ödeyerek sizden daha az ödeyenlerden az hizmet almak sizlere de tuhaf gelmiyor mu? Bunu yaşasanız yanıltıldığınızı düşünür müsünüz? Tarifeyi düzenlerken en azından dakika-sms-interneti diğer tarifenin üzerine taşımak aklınıza gelmedi mi? Rakibinizdeki Platinum tarifelerinde böyle saçmalıklar olmaması size bir şey ifade ediyor mu?

Levent 228 Okunma

Cevaplar

 • Levent 15 Ocak 2015

  Müşteri hizmetleri ile görüşme sağladım bu şikayetimi öneri olarak almışlar ama çözüm tabi ki yok şikayeti Vodafone international a bildirme yolunu deneyeceğim

 • Levent 15 Ocak 2015

  beni kimse aramadı.telefonum gün boyu açıktı.ayrıca arayankim servisinden gelen herhangi bir arama bilgiside gelmedi.müşteri hizmetlerini aradığımda kimsenin bu konudan haberi yoktu

 • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön