04 Şubat 2014

Vodafone Red Kampanyasında Mağdur Etti!

Öncelikle Telsim'den bu yana 9 yıllık bir Vodafone abonesi olduğumu belirtmek isterim. Şikayetim şudur ki: Geçen ay Vodafone RED Classic tarifesine geçtim. 2 Gb olarak sunulan internet paketi 1 Gb+ 1 Gb(Hediye) şeklinde. Ben bu tarifeye geçmeden önce müşteri hizmetlerini aradım, internetten tarife içeriğini okudum ve aldığım bilgiler doğrultusunda tarifeye geçtim. İnternet paketimin 1 Gb'ı bittiğinde, hediye olan 1 Gb'ı almak istedim ve bana bu hediyeyi alamayacağımı öncelikle Hediye olan 1 Gb'ı kullanmak zorunda olduğumu söylediler. Ne internet sitesi, ne de müşteri hizmetleri bana böyle bir bilgi sunmadı. Müşteri hizmetleri tam sinir harbi zaten:Şikayet oluşturmuyorlar!

Mustafa 118 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 10 Şubat 2014

  vodafone tam anlamıyla bir fiyasko!

 • Mustafa 04 Şubat 2014

  geri dönüş yapıldı hemen. müşteri hizmetler: Hata yapılmış,siz de artık ek paket almışsınız,yeni dönemde hakkınız yüklenecek,kullanabilirsiniz. olan olmuş artık diyorlar yani. bu kadar komik bir anlayış olamaz!

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön