Vodafone Red Hizmetleri Yetersiz!

Adnan K. |

Nisan 2013 tarihinden beri Vodafone kullanıyorum. Red paketi kullanmaktayım. Mobil destek ekibi hizmetiniz bulunmakta ama 1 üst paket kullanan müşterileriniz faydalanabilmekte. Benim mobil destek ekibinizi kullanmam için ihtiyaçlarımın çok üstünde olan bir üst tarifenizi kullanmam gereksiz. Durumun incelenip düzeltilmesini talep ederim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan K.
  04 Eylül
  22:06

  bence aboneyi eleştirici bir cevap.ben hizmetin belirttiğim yönde sağlanmasının talebini müşteriniz olduğu için ve vodafone hizmetlerine memnuniyetimin artacağını bildirmek istedim.anlayış tarzınız bu ise saygı duyarım

 • 04 Eylül
  16:35

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi mevcut olup, her türlü talep ,şikayet ve görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.