20 Ocak 2014

Vodafone Red Fırsatlarından Yararlanamıyorum!

12 aydır Vodafone Red tarifesi kullanıyorum.Bu süre zarfında türlü türlü sorunlar yaşadım.Öyle veya böyle bir şekilde idare ettim ama bu son ay ki yaptıklarınızla artık haddinizi aştınız.
Vodafone Red tarifesini taahhüdünü imzalarken özel müşteri temsilcisinden tutun Red fırsatları ile devam eden bir dünya şey anlatıldı.Fakat ben şuan onların hiçbirini kullanamıyorum.Hangi servisi kullanmaya çalışsam 'Bu servisi yalnızca Vodafone Red'liler kullanabilir' diye bir uyarı alıyorum.Müşteri hizmetlerinizi aradığımda (özel müşteri temsilcisi zaten yalan dakikalarca bekliyoruz.)başından atmak için saçma cevaplar veren kalitesiz samimiyetsiz bir şirketsiniz. Yaptığınız bunca reklama yazık!

Akın 74 Okunma

Cevaplar

  • Akın24 Ocak 2014

    Bugün ayın 24 ü oldu hafta sonu tatiline girdik hala geri dönüş yok işte bu kadarsınız.Bu durumlardan sonra Müşteri hizmetlerini hatlarımı kontörlü ye çevirmek için aradım hattı kestiniz.Bu kadar mı basit siniz siz ya?

  • Akın20 Ocak 2014

    542 numaralı Müşteri Hizmetlerinize ulaştık ulaşmasına da orada çözüm üreten biri yoktu.Bekleyin düzelir diyor 5 gün geçmiş düzelmemiş daha ne kadar bekliyebiliriz ki? Benim tüm hatlarımı kontörlü hatta çevirin başka şirkete taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön