Vodafone Red Classic Numara Taşıma Kampanyası.Var.

Özgür G. |

Telefon numaramı vodafone 'a taşıdım ve bunun nizamoğlu telekomünikasyon cep merkezinden gerçekleştirdim. numaramı taşıdığımda kampanya olarak red classic numara taşıma kampanyası ile 49tl lık abonelii şeçtim. fakat bugün öğrendiğim kadarıyla bana gelicek olan fatura 71 tl. müşter hizmetleri kendilerine bununla ilgili bir taahhüt name gelmediğini söylemekte ve faturamın kesildiğini belirtmekte. fakat ben bu fatura tutarını kabul etmiyorum. eğer gerekirse aboneliğimi iptal ettiririm ve gerekli yasal yollara başvururum konuyla ilgili.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Paket-Tarife İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  16:40

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Temmuz
  15:09

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.