16 Mart 2013

Vodafone Profesyonel Davranılmıyor!

İnternetimin bittiğine dair mesaj almadan"Tebrikler!5 TL data. . " şeklinde bir SMS aldım. Aynı durum geçen ay Müşt. Hizm. tarafından çözülmüştü. 542'yi 21. 33'te arayıp ulaştığım Y. hanıma bunu anlattığımda fatura döneminde tekrar aramamı söyledi. Öncekinde nasıl çözüldüğünü anlattığımda beni tersleyerek, başka bir müşteri temsilcisiyle durumu çözmemi önerdi.

Konuşmamız dinlenirse görülecektir ki edebimi bozmamam saf insan muamelesiyle karşılaşmama sebep olmuştur(üstelik öğr. elemanıyım) ve "başka bir arzunuz var mı" demeden, "iyi akşamlar" deyip, lafı ağzıma tıkamış ve kapatmıştır. Y. hanım hakkında Vodafone'nun tutumunun ne olacağını öğrenmeyi istemekle birlikte sorunum da çözülmemiştir.

Fatih 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 532653**** numaralı hattınız için incelemeler sağlanmış olup,internet ücretlendirmeniz için iadenizin sağlandığı tespit edilmiştir.Alacaklı olduğunuz tutarın 15.04.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülüceğinin bilgisini iletmek isteriz.Kapsama alanı için şikayetiniz incelendiğinde bir sonraki yatırım planında değerlendirmeye alınacığının bilgisini paylaşmak isteriz.Ayrıca Müşteri Hizmetlerimiz ile ilgili yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirmelerin sağlanması adına talebiniz iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Fatih 16 Mart 2013

    Ben titiz davrandığınızı düşünmüyorum. Tam 1 yıl önce müşteri hizmetlerini arayıp şebekelerde çok büyük sıkıntılarınız olduğundan bahsetmiştim. Hala geri dönüş yapılmadı ve bunu tam 5 kez dile getirdim ancak sorunlar artarak devam etti. Küresel çapta bir şirketsiniz. Mutlaka alternatifleriniz mevcut. Turkcell ayda bir kez arayıp kendilerine davet etmelerine rağmen siz kendinizle bile ilgilenemiyorsunuz. Üstelik bir de çalışanlarınız bir bayana yakışmayan, mahalle ağzı konuşmalarla müşterilerinizi rencide ediyor. Temsilcinizin konuşmasına kendi üslubuna uygun olarak cevap verseydim acaba temsilciniz olan Yasemin hanım kendini nasıl hissederdi? Elemanlarınızı seçerken ölçütleriniz yoksa müşterilerinizin ölçütleri vardır ve bunu şirketiniz düşünmelidir. Ailemde tam 4 tane vodafone abonesi var. Aynı duruma maruz kalmak istemiyorum ve bu benim en doğal hakkım. Standart cevap verip, "anlayış"tan bahsetmişsiniz. Ben neden anlayışlı davranayım? Maaş karşılığında sizi temsil edenleri profesyonellik çerçevesinde seçin... Acilen Yasemin hanımdan özür, tarafınızdan da bu kişiye yaptırım bekliyorum. Bu yaptırımın da ne olduğunu bilmek istiyorum. Aynı zamanda her ay düştüğüm bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Ayrıca Yasemin hanım BTK'nın bilgilendirme SMS'leri ile verdiği bir kararı bir hukukçu edasıyla şirketinizin menfaatleri doğrultusunda değerlendirdi. İsterseniz hukuki yollarımızı da deneyelim bakalım tüketici aleyhine ne kararlar çıkacak. Bu nedenle temsilcileriniz üzerinden bizlere saygılı olmalısınız, insanı saf yerine koymamalısınız. Müşteri yoksa Vodafone'da yok, unutmayın.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön