Vodafone Pixofon Uygulamasına Engel Olmuyor!

Emir P. |

Giden 5-10 tl umurumda değil aslında ama bu operatörler neden bu Pixofun'a bir son vermeyip bütün imajlarını lekeliyorlar? Neden bu umursamazlık? Pixofun paramızı alıyor,biz hiçbir şey yapamıyoruz.Eğer dürüst,samimi ve gerçekten kurumsal bir firmaysan bu işe bir son ver Vodafone!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emir P.
  18 Mart
  02:15

  Paramızı iade edebilecekmisiniz,pixofun un kandırmaca mesaj göndererek paramızı çalmasına dur diyebilecekmisiniz ya/yada bunları daha önce yaptınızmı herhangi bi aboneniz için.Kılıf güzel,mesaj onaylanmış ücret kesilecek diyor pixofun,yada hiç alakasız yere parası alınanlar var...Samimi bir cevap ver çözümünüz varsa veriniz.Güvenilirliğinizi kaybediyorsunuz.Bir uluslararası firmaya yakışmıyo bunlar.

 • 17 Mart
  15:45

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, bildirime konu olan numara bilgisi eksiktir. Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına sorun yaşanan Vodafone GSM numara bilgisini iletmenizi rica ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.