27 Mart 2014

Vodafone Personelleri Yardımcı Olmuyor.

Vodafone müşteri hizmetlerini aradım, fakat arkadaşlar yardımcı olmamak ta inat ediyorlar. Faturam 80-83 TL arası gelirken 105 TL fatura gelmiş. Müşteri hizmetleri yardımcı olmamakta inat ediyor. Vodafone Shop'a gidin diyor, Vodafone Shop'lar müşteri hizmetlerini arayın diyor. Faturam yeniden düzenlenene kadar faturamı yatırmıyorum. Vodafone'dan iyi çıkmışım.

Mesut 190 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27/03/2014 16:39:17 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön