31 Ocak 2014

Vodafone Personelinin Hatasını Faturasını Bana Kesti.

4 defa şikayet yazdım 10 defa Vodafone müşteri temsilcisi ile görüştüm. Sorunum basit müşteri temsilcisi taahhütüm bittiğini söyledi, yeni taahhütüm ise 1000 dakika her yöne olacak dedi. Bende yurt dışına geçerli olacak mı dakikalarım dedim, evet dedi bende kabul ettim. 15 gün sonra faturam 500 lira oldu, ay sonunda 600 lira oldu.

Müşteri temsilcisinin hatasının faturası bana kesildi. Şubat 5 itibariyle icraya verecek. Vodafone 5 dakika dinleyin ses kaydının hakkımı yemeyin mağdur olduğum. Yeter hattım kapalı ödeme gücüm yok. Bu güne kadar 200 lira 300 lira fatura ödedim kendi hatamdan dolayı ama bu konuda hatam yok. 3 yıldır Vodafone kullanıyorum böyle saçma iş görmedim.

Hakan 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön