23 Ağustos 2014

Vodafone Personelin Söyledikleriyle Tarifenin Özellikleri Uyuşmuyor.

Vodafone'dan 21.7.2014 tarihinde cihazla birlikte hat satın aldım. Personel tarifemin 500 dak+ 5000 sms+2 gb int.olduğunu ve toplamda 24 ay 85 tl'nin dışında hiçbir para vermeyeceğimi söyledi. ancak int. 1-2 kullanımdan sonra bitti. Nedenini aldığım yere sordum. 1 gb internet hakkımın olduğunu söylediler ama dedim, hayır biz 1 gb demiştik dediler.

İki gün öncede faturam geldi, 94 tl.yaklaşık 25 gün önce 542'yi arayıp (ne zorluklarla ulaşarak,sanki ulaşmasınlar diye böyle bir sistem kurulmuş) şikayetimi bildirdim. Hala cevap yok. Bugün aradım, Tüketici Mahkemesi ile sorunu çözmem gerektiğini söylediler. Tüketici haklarına göre aldığınız üründen memnun kalmazsanız 1 ay içinde iade hak. varsa iadesini talep ediyorum.

Hatice 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön