12 Aralık 2013

Vodafone Personeli Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Genç Avantaj Her yöne 500 dk tarifesini kullanıyorum, kullandığım tarifemin %100'ünü bitirir bitirmez müşteri hizmetlerini aradım ve bir bayan ile görüştüm, yedek paket var mı diye sordum ve 5 TL ye 75 dakika alabilirsiniz dedi ve tanımlama yaptırdım hattıma. Peki bu 75 dk biterse yeniden alabilir miyim diye sorduğumda evet 5 TL ödeyerek yeniden 75 dk alabilirsiniz, bunun herhangi bir sınırı yok istediğiniz kadar alabilirsiniz denildi.

İtirazım var çünkü ilk aldığım 75 dk'yı bitirir bitirmez Vodafone'u aradım ve 2. yi almak istedim fakat alamazsınız denildi çünkü 1 defaya mahsusmuş.Bende 75 dk'yı bitirene kadar sürem kadar rahatlıkla konuşmuştum. Yanlış yönlendirildim şikayetim var.

Eray 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön