22 Ocak 2014

Vodafone Personeli Çok İlgisiz!

Vodafone şubede yurt dışı getirmiş olduğum cep telefonumu kayıt ettirebilmek için tüm evrakları teslim edip 50 TL kayıt ücreti ödeyip telefonumu kayıt ettirdim. Kayıt işleminden 2 ay sonra cep telefonuma kayıtsız olduğuna dair mesaj geldi 10 gün içinde kapanacağını belirtiyordu.Mesajın geldiği gün şubeye durumu giderek belirttim ve telefon kapanmadan problemin çözülmesini talep ettim.

Fakat 7 gün sonra telefonum kapandı hiç bir işlem yapılmamış. Bunun üstüne 21.01.2014 günü sabah 11'den beri 4 kere irtibata geçtim telefon ile ilgili hala işlem yapamadıklarını söylediler.Bununla birlikte saygısız çalışanların ilgisizliği ve benim telefonumun kapanmasından ötürü mağdur oldum.

Gürkan 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön