17 Haziran 2013

Vodafone Personel Yanlış Yönlendirdi Haksız Ben Oldum!

Vodafone'yi aradım bilgi istedim .Komple paketi hakkında 19 TL ye yenileniyor paket ,ancak 25 lira yüklersen 2000 dk hediye veriyor .Bende dedim ki 10 TL hatta var ,15 TL daha yüklesem toplam 25 oluyor hediyeyi alır mıyım, alırsın dedi ,emin mısınız evet dedi ,yükledim 15 TL daha gelmedi.

Aradım neden dedim tek seferde olması gerek dedi .Bana bu şekilde söylenmedi dedim kayıt oluşturdum. dinlemiş çağrıyı ben haksızmışım.Ama sadece bu konu hakkında arayan biri neyi yanlış anlamış olabilir ki.Bende çağrı merkezi takım lideriyim ,sonra artı 25 daha yükledim.Hediye dk için bu kadar bilgisiz ve alakasız elemanların cezasını yine biz çekiyoruz. Ve her zaman nedense kurumlar haklı oluyor. Hep onlar haklı.

Selami 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydı incelenmiş olup,hatalı bilgi aktarımı tespit edilmemiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön