09 Nisan 2013

Vodafone Personel Mağdur Etti!

8 martta Vodafone şubesine gidip tel. kampanyası için başvurdum. fatura toplamımın 20 tl eksik olduğunu eğer tarife değişikliği yaparsam faturama yansıyacağı için telefonu alabileceğimi söylediler. 10 martta tarife değişikliği yaptım(daha yüksek ödeme planı olan) ve 5 gün önce gidip tekrar başvurduğumda 350 tl olması gereken faturanın 349. 60 da kaldığını bu yüzden sistemin kabul etmediğini söylediler ve ben 1 ay beklediğimle kaldım!

Madem ki böyle olacaktı neden beni 1 ay beklettiler?erkenden tarife değişikliği yaptırtıp yüksek fatura ödettiler? bende sözlerine güvendim alternatif yol bile denemedim(sms paketi yapmak gibi)
Vodafone şirket çalışanları nasıl böyle düşüncesiz davranıp mağdur eder?

Ece 13 Okunma

Cevaplar

  • Ece 11 Nisan 2013

    suan ben ıphone5 kampanyasından yararlanabılıyor muyum yani?

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili olarak Kredi kartı ile kampanyalarımızdan yararlanabileceğinizi iletmek isteriz. Cihaz kampnayalarımız ile detaylı bilgiyi aşağıdaki linkden öğrenebileceğinizi iletmek isteriz. http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/kampanyalar/cihazlar Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön