14 Haziran 2013

Vodafone Pepsi 100 MB Kampanyası Mağdur Etti!

Pepsi'nin 100 mb kampanyası ile hattıma şifre göndererek 100 mb yükledim. Telefonumdan internet kullanmaya başladım 100 mb bitince gelmesi gereken mesaj geç geldiği için 100 mb geçtim ve sadece 1,5 mb için hattımdaki 15 TL çekildi. Bu haksız uygulama ile ilgili şebekeye mail attım herhangi bir geri dönüşte alamadım.

Fatih 56 Okunma

Cevaplar

  • Fatih27 Haziran 2013

    zamanında yapılmayan uyarı yüzünden mağdur oldum en yakın zamanda hattımı başka bir oparatöre değiştireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,505401****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön