24 Ocak 2014

Vodafone Peketteki Tarifemi Yenilemedi!

Telefonuma bu gün 26 tl yüklememe rağmen dahil olduğum tarifenin yerine başka bir tarife uygulandı ve 15 tl'mi boşu boşuna gitti..3'ü 1 arada paketine dahil olduğum halde bu tarifenin de bugün yenilenemeyeceğini yarın yenileceğine ama hiçbir şekilde 3ü 1 arada paketin yenileneceği tarihin ne zaman olduğuna dair 1 mesajla da uyarı yapılmıyor.

Ben bu konuyu Vodafone müşteri hizmetleriyle konuştuğumda hatta başka operatöre geçmek istiyorum dediğimde bu işlemi buradan yapamayız diğer operatörlerle görüşmeniz lazım diyor. Şuan kontörüm 3.75 TL'ye indi 26 TL'den. Nereden kestikleri belli bile değil..

Arzu 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Arzu 25 Ocak 2014

    hiç bir şekilde geri dönüş sağlamaıyosunuz burada tüm şikeyetlere aynı msjı gönderipte insanları kandırmayı bırakın en kısa zamanda hattımı değiştirecem

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön