07 Mayıs 2013

Vodafone Parasını Al Hizmet Verme!

55 TL lik bir paket kullanırken ay ay sonuna kadar olan süreçte paket değişikliği yaptım (ayın 4 ünde yani 4 günlük kullanımdan sonra). 35 TL lik yeni paketimin faturası 72 TL olarak faturama yansıdı. Bu süreçte. 960 her yöne dakikam , yaklaşık 1GB internet , 1000 SMS varken paket değişikliği yaptım ve paket içerikleri silindi , hattıma 250 dk, 250 sms 250 MB net yüklendi.

Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 72 tl nin açıklaması 55 TL lik paket + 35 tl lik paketin yarı olduğu söylendi. Herşeye tamam diyorum da benden 55 tl lik paket ücretini alıyorsan hattımdan neden dakikalarımı ve diğer hizmetleri siliyorsun. 55 tl alıyorsan bana hizmet vermek zorundasın. bir yetkili bunun mantığını anlatsın.

Emrah 19 Okunma

Cevaplar

  • Emrah09 Mayıs 2013

    He yani ben açıklamayı koydum o yüzden parasını alıp hizmeti vermeme hakkım oldu diyosun. Vodafone bunu bu şekilde kabul ediyorsa dicek birşey yok. aşağıdaki yazıyıda yazarken birdaha düşünün 542 müşteri hizmetlerine bağlanman 2dk 58sn mi aldı ve temsilcinizde daha kendini ifade edemediki sizi nasıl temsil edecek. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,507556****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu 16.04.2013 tarihinde wep servis üzerinden anlık paket değişikliği sağladığınız görülmüştür.16.04.2013 1 tarihinden önce kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin ücreti (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıyacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Web sitemiz üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön