28 Kasım 2014

Vodafone Paramızı İade Etmiyor.

Vodafone hatlarımızdan birini haberimiz olmadan İnternet'e açtı. Faturamız kesilmeden 8 gün kadar önce 542'yi arayarak Vodafone'a bildirdik ve faturamıza ekstra bir şey yansıtırsanız ödemeyiz dedik. Bize geri dönüş yapmadılar.

Faturamız geldiğinde fazladan İnternet parası kesildiğini gördük. Yine irtibata geçtik ve uyarımıza rağmen fazla kesmişsiniz, düzeltin dedik. Yine cevap alamadık. Sonra da dedik ki geri dönmüyorsunuz biz bu faturayı ödemeyeceğiz ve hatlarımızı kapatırsanız hakkımızı ararız. Sonra hatlarımızı kapadılar ve iyice mağdur olduk. Bir de açma/kapama bedeli ödedik. Yanıt alamıyoruz.

İsmail 70 Okunma

Cevaplar

  • İsmail02 Aralık 2014

    Hala aramanızı bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön