26 Şubat 2013

Vodafone Paramı Ödemek İstemiyor!

Bu açtığım 3. şikayet konusu ama hala tarafıma olumlu bir dönüş yapılmadı. 24 Ocaktan beri paramı alamıyorum ve mağdur durumdayım. En son 23 şubat günü görüştüğümde gönderdiğim faxın işleme alındığı ve 25 şubat 2013 16:00'a kadar paranın hesabıma yatırılacağı söylendi.

Ben 24 ocaktan beri mağdur durumda paramı bekliyorum ve hala kredi kartı borcumu ödeyemedim, üstüne birde 16 tl kredi kartı gecikme faizi ödüyorum!

Bu şikayet konusu altına tekrar otomatik mesaj gönderip sorunlarınız çözülecektir yazmayın, ben sorunumun çözülmesini istiyorum otomatik mesaj değil! Buda son konumdur, param iade edilmez ise artık hakkımı adli makamlarda arayacağım.

Mahmut 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2013

    Sayın M***** T**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade talebinizin karşılanabilmesi için hattın yasal sahibi tarafından size en yakın Vodafone cep merkezine kimlik fotokopiniz ile birlikte (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası,iban numarası) başvurmanız gerektiği bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Mahmut26 Şubat 2013

    Gene standart cevaplar, gene standart cevaplar. buraya cevap yazmakla hizmet olmuyor, paramı verin artık! Kendi param için 24 ocaktan beri sizinle uğraşıyorum, bide üstüne 16 tl faiz ödeyeceğim. Sizin, bunları bana yaşatmaya ne hakkınız var? Ne kadar ciddiyetsiz bir şirket olduğunuzu öğrenmiş olduk!

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön