26 Ekim 2016

Vodafone Paramı Kestiler!

05/10/2016'da hattıma 25 lira yükledim ve tarifenin yenilenmesini bekledim yenilenmeyince de liralarımı sorguladım. 10 liraya düştüğünü fark ettin müşteri hizmetlerini aradım yanlışlık oldu. 3 gün içinde idare dediler, bekledim sonuç yok. Aradım 5 gün dediler vs. Derken bu süreç 10 gün sürdü çok mağdur oldum ve hatta A*** isimli bir müşteri hizmetleri görevlisi bana defalarca sesini yükseltti.

Hattımı başka tarifeye taşıdım fakat bu defada Vodafone denen firmanın yetkililere onay vermediği için bir haftada böyle bekledim. 2 arkadaşımda bu tür konularda sorunlar yaşamış (Vodafone ile). Kesinlikle onlara hakkımı helal etmiyorum!

Elif 319 Okunma

Cevaplar

  • Elif 26 Ekim 2016

    05/10/2016 tarihinde hattıma 25 lira yükledim ve tarifemin yenilenmesini bekledim liralarımı sorguladım 10 liraya düştüğünü gördüm müşteri hizmetlerini aradım yanlışlık oldu 3 gün içinde idare dediler bekledim sonuç yok aradım 5 gün dediler vs. Derken bu süreç 10 gün sürdü çok mağdur oldum ve hatta Arda isimli bir müşteri hizmetleri görevlisi bana defalarca sesini yükseltti. Hattımı başka tarifeye taşıdım fakat bu defada Vodafone denen firmanın yetkililere onay vermediği için bir haftada böyle bekledim 2 arkadaşımda bu tür konularda sorunlar yaşamış (vodafone). Kesinlikle onlara hakkımı helal etmiyorum ve kimseye de vodafone hat tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön