Vodafone Paramı İade Etmedi!

Şahin F. |

2060768'nolu şikayete istinaden kredi kartı ekstrelerimi incelememe rağmen ücretin tarafını iade edilmediğini görmekteyim. Konuyla ile ilgilenmenizi ve en kısa sürede tarafım ile iletişime geçilmesini istiyorum.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  10:28

  Değerli Abonemiz, ****sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554482****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07-05-2013 06:20:07 tarihinde bakiyenizde bulunan TL için iade işleminin bankaya aktarıldığı ödemeye ait banka Mh'lerinden detaylı Bilgi almanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.****Saygılarımızla, **Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri

 • 02 Kasım
  12:55

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.