Vodafone Paramı İade Etmedi!

Şahin F. |

Hattımı Vodafone'dan başka bir operatöre taşıdım. Vodafone hattımda kalan TL'lerimin iadesini almak için telefonuma mesaj geldi. Bende Vodafone cep merkezine gidip TL'nin iadesi için gerekli işlemler yaptım. Tutarın iade edileceğini söylediler fakat TL'lerimin iadesini alamadım.Vodafone hattımda kalan TL'lerin en kısa sürede tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  10:25

  Değerli Abonemiz, ****sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554482****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07-05-2013 06:20:07 tarihinde bakiyenizde bulunan TL için iade işleminin bankaya aktarıldığı ödemeye ait banka Mh'lerinden detaylı Bilgi almanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.****Saygılarımızla, **Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 11 Ekim
  21:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554482****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 20.06.2013 tarihinde bakiyenizde bulunan TL için iade işleminin bankaya aktarıldığı ödemeye ait bankadan kontrol etmeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.