11 Ekim 2013

Vodafone Paramı İade Etmedi!

Hattımı Vodafone'dan başka bir operatöre taşıdım. Vodafone hattımda kalan TL'lerimin iadesini almak için telefonuma mesaj geldi. Bende Vodafone cep merkezine gidip TL'nin iadesi için gerekli işlemler yaptım. Tutarın iade edileceğini söylediler fakat TL'lerimin iadesini alamadım.Vodafone hattımda kalan TL'lerin en kısa sürede tarafıma iadesini istiyorum.

Şahin 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, ****sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554482****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07-05-2013 06:20:07 tarihinde bakiyenizde bulunan TL için iade işleminin bankaya aktarıldığı ödemeye ait banka Mh'lerinden detaylı Bilgi almanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.****Saygılarımızla, **Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554482****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 20.06.2013 tarihinde bakiyenizde bulunan TL için iade işleminin bankaya aktarıldığı ödemeye ait bankadan kontrol etmeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön