04 Kasım 2014

Vodafone Para İadesini Yapmıyor!

10. ayda faturamın 2 kere çekilmesine istinaden 9 kişiyle görüşmemin neticesinde 3 kişinin kabul ettiği 6 kişinin kabul etmediği birbirinden habersiz ve bağımsız dakikalarca görüşmeme rağmen para iadesiyle ilgili faks istemelerine rağmen teyidini almama rağmen 2.çekilen paramın iadesi 1 ay geçmesine rağmen yapılmadı neymiş bir sonraki ay faturadan düşülecekmiş. Talimat istediler 2 kere gönderdim teyit aldım ama hala para iadesi yok. Hattı taşıdığıma taşıyacağıma pişman oldum ve ben dahil 3 aileyi de A** aile paketine taşıdım gerisi de illaki gelecektir. Vodafone'da aldığı parayla geçinsin;)

Yusuf 100 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yusuf 09 Kasım 2014

    Vodafone personelinin çözüm aşamasındaki tutumu son derece yetersiz ve saçmalıklarla dolu bir yöntemdir.Dolayısı ile Vodafone kurumsalım diye geçiniyor ise kendine daha bilgili ve yetenekli yada eğitimli personel seçiminde bulunulmalıdır.Yada insanlara tam anlamıyla eğitim vermesi gerekmektedir.Vodafone firmasının kurumsal olarak çözüm aşamasında hiç bir çözüm yolu üretmediği gibi aldığı paranın da üzerine y.tmaya çalışması da hayret vericidir.Bu kadar ihtiyaç sahibi olunmaz herhealde diye düşünüyorum.Ayrıca Vodafone firmasının şikayetimle ilgili ürettiği çözüm falan yok dolayısı ile herhangi bir memnuniyette söz konusu değildir.Ve son olarak da Vodafone 'a ait bir daha hiç bir ürünü satın ALMAYACAĞIMIN'da garantisini veririm...

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön