Vodafone Para İadesi Yapmıyor.

Mutaf K. |

T***'e hattımı taşıyalı yaklaşık 4 ay oldu ancak Vodafone 20 TL'lik eski hattımda kalan parayı henüz İş Bankası hesabıma yatırmadı. Banka ile olan görüşmemde Vodafone'dan gelen herhangi bir para akışının olmadığını söylemekteler. Paranın hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutaf K.
  06 Eylül
  14:31

  2 sene geçmiş detaylı sorgulattım henüz yatan bir para olmamış.

 • Mutaf K.
  02 Aralık
  09:15

  Vodafone 1 yıl olmasına karsın para ıadesı yapmadı, uzak durun bu firmadan

 • 18 Eylül
  14:11

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,17.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mutaf K.
  01 Eylül
  16:15

  henüz arayan soran yok

 • 26 Ağustos
  18:00

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."