Vodafone Para İadesi Sorunu!

Gizem Gökçe D. |

Telefonumun faturası için Vodafone'da otomatik ödeme talebi yapmamış olmama rağmen, kredi kartımdan fatura bedeli çekildi. Aynı zamanda bankama da otomatik ödeme talimatı verdiğim için aynı ödeme iki defa kredi kartımdan çekilmiş.

Vodafone müşteri servisini aradığımda tutarın gelecek faturalarımdan düşüleceğini söylediler. Bu ay özel bazı sebeplerden faturam 30 lirayken 80 lira geldiği için bu paranın bana dönüşü 3 ay gibi bir zamanda olabilir. Paramın hemen iadesini istediğimi söylediğimde kimlik fotokopisi ve hesap bilgilerini fakslamam söylendi. Hem benim talimatını vermediğim bir ödeme alınarak faturası bana kesiliyor hem de geri ödemesi için ben uğraşıyorum.

Etiketler :

Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  22:58

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  18:21

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.