24 Eylül 2014

Vodafone Para İadesi İstiyorum!

Finansbank maaşıma 542....7129 no'lu faturamı otomatik ödeme talimatı verdim. Bu ayın 20'sinde faturam ödenmediğini görünce gidip elden Vodafone bayisine 155 tl 20 kuruş ödeme yaptım. Ayın 22'sinde baktığım da maaşımdan 155 tl 20 kuruş fatura ödemesi yapılmış.

Şimdi ödenmiş olan faturayı Vodafone tekrar neden aldı Vodafone bankaya yönlendiriyor, banka Vodafone'a yeter ben para mı istiyorum. Farzedin ki 200 tl parayla ay başını getirmeye çalışıyorum sizin hatanız yüzünden 45 tl ile mi 1 ay geçineceğim. Para iadesi istiyorum böyle saçmalık olmaz, başınızdan savıp duruyorsunuz beni, mükellif hak istemiyorum paramı istiyorum.

Esra 411 Okunma

Cevaplar

  • Esra 30 Eylül 2014

    İstediğiniz dilekçeyi 26.09.2014 tarihinde tarafınıza fax ladım fakat hala geri ödeme yapılmadı 6 ekimde son gün olduğu söylendi.

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön