Vodafone Para İadesi Hala Yapılmadı!

Levent G. |

Vodafone'dan sözleşmeli olarak aldığım cihaz 9 içerisinde arıza yaptı Vodafone red teamden arkadaşlar cihazımı almaya geldi. Aradan 20 gün sonra cihazımın gold rengi yok diye beklememiz ya da cihazın siyahını önerdiler. Ben kabul etmedim paramı iadesi istedim 24 Aralık 2014'ten beri bir sonuca varamadık. Paramın onayı gelmemiş hala bekletiyorlar. Gereğinin yapılmasının arz ederim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  18:49

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Şubat
  17:17

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.